У листопаді Німеччина надасть інформацію про вбивство Шеремета

26.10.2016 11:00

У листопаді Німеччина надасть інформацію про вбивство Шеремета

"Начальник департаменту кримінальних розслідувань їздив до Німеччини, те саме, ми працюємо з Німеччиною. І ось у них навіть є результати по роботі, через тиждень вони нам пообіцяли – дадуть", – розповів заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян. За його словами, у справі Шеремета є прогрес, але він не хоче зараз оголошувати деталі.

Німеччина надасть Україні інформацію щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це в ефірі "5 каналу" 25 жовтня розповів заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

"Начальник департаменту кримінальних розслідувань їздив до Німеччини, те саме, ми працюємо з Німеччиною. І ось у них навіть є результати по роботі, через тиждень вони нам пообіцяли – дадуть", – сказав він.

За словами Трояна, у справі Шеремета є прогрес, але він не хоче зараз оголошувати деталі. На думку керівника кримінальної поліції, справою про вбивство журналіста має займатись Служба безпеки України.

"Чому СБУ – та тому що, є дві версії зовнішні. Поліція ніколи не зможе досягти взагалі ніяких результатів, якщо це були злочинці, які, наприклад, вчинили, або замовники поза межами нашої країни. Вона ніколи не зможе розкрити", – наголосив він.

Про те що Німеччина допоможе в розслідуванні справи Шеремета стало відомо 29 вересня. Але подробиці співпраці не розголошувалися.

Нагадаємо, Шеремета було вбито 20 липня в центрі Києва в результаті підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства.

Також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки, дестабілізація обстановки в Україні та помилка вбивць, метою яких могла бути цивільна дружина журналіста Олена Притула, оскільки автомобіль був її власністю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus