У листопаді в світовий прокат вийде перший з п'яти фільмів про фантастичних звірів зі світу Гаррі Поттера

14.10.2016 16:00

У листопаді в світовий прокат вийде перший з п'яти фільмів про фантастичних звірів зі світу Гаррі Поттера

Відома британська письменниця Джоан Роулінг оголосила про те, що серія фільмів "Фантастичні тварини і де їх шукати" (Fantastic Beasts and Where to Find Them) за однойменною книгою, буде складатися з п'яти фільмів замість запланованої раніше трилогії. Зйомки першої картини нової серії почалися в серпні 2015 року під керівництвом Девіда Йетса.

Відома британська письменниця Джоан Роулінг оголосила про те, що серія фільмів "Фантастичні тварини і де їх шукати" (Fantastic Beasts and Where to Find Them) за однойменною книгою, буде складатися з п'яти фільмів замість запланованої раніше трилогії. Про це Роулінг повідомила в Twitter.

"Я можу підтвердити, що буде знято п'ять фільмів, - заявила письменниця. - Наразі я роблю останні штрихи до другої частини".

"Коли ви пізнаєте справжній розмах історії, ви зрозумієте, що просто неможливо вмістити все в один фільм", - заявила авторка романів про Гаррі Поттера.

Зйомки першої картини нової серії почалися в серпні 2015 року під керівництвом Девіда Йетса, який зняв останні чотири фільми про Гаррі Поттера.

Головну роль у фільмі зіграє володар премії "Оскар" за роботу в картині "Всесвіт Стівена Хокінга" (The Theory of Everything, 2014 року) Едді Редмейн. Його персонаж Ньют Скамандер - знаменитий магозоолог чарівного світу, який під час своєї подорожі стикається з безліччю магічних створінь. Він описує їх в своєму підручнику, який стане посібником для навчання Гаррі Поттера і його друзів.

Сценарій стрічки написала сама Джоан Роулінг. У світовий прокат перший фільм із серії "Фантастичні тварини і де їх шукати" вийде 18 листопада 2016 року.

Відзначимо, письменниця Джоан Роулінг увійшла до трійки найбільш високооплачуваних письменників 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus