У Литві - другий тур парламентських виборів, буде обрано 68 депутатів

23.10.2016 15:00

У Литві - другий тур парламентських виборів, буде обрано 68 депутатів

Три нові члени Сейму були обрані в першому турі, а в решті округів змагаються по два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів 9 жовтня. У другому турі будуть вибрані 68 депутатів в одномандатних округах.

У Литві триває другий тур парламентських виборів. Голосування на виборчих дільницях розпочалося о 7 і закінчиться о 20 годині.

У другому турі будуть вибрані 68 депутатів в одномандатних округах, повідомляє Delfi .

"Три нові члени Сейму були обрані в першому турі, а в решті округів змагаються по два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів 9 жовтня", йдеться у повідомленні.

Очільник Головної виборчої комісії (ГВК) Зенонас Вайгаускас говорить, що перші результати виборів мають з'явитися досить рано, приблизно з 21.30.

"О 20 годині, ми сподіваємося, що вже надійдуть результати з посольств, консульств, і ми зможемо побачити, як голосували в посольствах, консульствах, які знаходяться на сході від нас. ...Ми сподіваємося, що голоси (результати голосування - ред.) з'являться вже з о пів на десяту. Звичайно, (результати) з великих виборчих дільниць можуть затриматися, але ми сподіваємося, що результати вдасться підрахувати досить швидко", - сказав Вайгаускас.

9 жовтня у Литві відбувся перший тур парламентських виборів, за результатами якого до Сейму проходять шість партій. У Сеймі Литви 141 парламентар.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus