У Лондоні обвинуватили британця у підготовці терористичних актів в Україні на Донбасі

28.09.2016 21:00

У Лондоні обвинуватили британця у підготовці терористичних актів в Україні на Донбасі

У столиці Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Лондоні британця обвинувачують у підготовці терористичних актів на Донбасі. 41-річному Бенджаміну Стімсону з міста Олдем у суді пред'явлено обвинувачення у двох злочинах, пов'язаних з тероризмом. Ці злочини мають відношення до військового протистояння на сході України.

У столиці Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Лондоні британця обвинувачують у підготовці терористичних актів на Донбасі.

Про це у середу 28 вересня повідомляє BBC.

41-річному Бенджаміну Стімсону з міста Олдем (графство Великий Манчестер, Англія) у суді пред'явлено обвинувачення у двох злочинах, пов'язаних з тероризмом. Ці злочини мають відношення до військового протистояння на сході України. Стімсон постав перед Вестмінстерським магістратським судом через обвинувачення відповідно до 5 статті закону про боротьбу з тероризмом 2006 года.

Стімпсона взяли під варту до 7 жовтня, коли він повинен постати перед Центральним кримінальним судом Лондона Олд Бейлі.

Видання зазначає, що ці обвинувачення є першими у Британії у зв'язку з конфліктом на Донбасі.

Стімсон обвинувачується у тому, що він мав відношення до наміру здійснити терористичні акти, в участі у проведенні підготовки до здійснення цього наміру та сприянні здійсненню терористичних актів.

Серед бойовиків російсько-сепаратистських угруповань воюють сотні іноземців з різних цивілізованих європейських держав, голови яких зараз підтримують Україну. Тим часом, до слова, бойовиків "ДНР/ЛНР", які переховуються в Росії, після закінчення допустимого терміну перебування в РФ (90 -денний режим перебування), депортують в Україну.

Як повідомлялося раніше, нещодавно проект "Миротворець" створив мапу локалізації 15 тисяч російських військових, які воюють проти України на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus