У Львові будівлю Російського культурного центру вирішили віддати на потреби волонтерів та бійців АТО

25.10.2016 23:00

У Львові будівлю Російського культурного центру вирішили віддати на потреби волонтерів та бійців АТО

Депутати Львівської облради на сьогоднішній сесії проголосували за виселення будівлі на вулиці Короленка, 1а у Львові, у якій був розташований Російський культурний центр імені Пушкіна. Рішення підтримали 65 депутатів. Приміщення здадуть під оренду для громадських організацій та волонтерів АТО.

Депутати Львівської облради на сьогоднішній сесії проголосували за виселення будівлі на вулиці Короленка, 1а у Львові, у якій був розташований Російський культурний центр імені Пушкіна.

Про це повідомляє Galinfo.

Рішення підтримали 65 депутатів. Управління майном при облраді займеться виселенням Російського центру, а потім оцінить необхідність проведення ремонту. Після цього приміщення здадуть під оренду для громадських організацій та волонтерів АТО.

"Затягувати з цим питанням не можна, адже наші ЗМІ і зарубіжні моніторять ситуацію навколо цього приміщення", - сказав заступник голови облради Володимир Гірняк.

Голова депутатської комісії з питань комунального майна та приватизації Ігор Комарницький заявив, що російське суспільство довело приміщення до "жахливого стану і страшною антисанітарії".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus