У Львові на хабарі впіймали двох співробітниць вишу

03.03.2016 08:00

У Львові на хабарі впіймали двох співробітниць вишу

Здирництвом займались в.о. директора та методист вищого учбового закладу. Щоб відвести від себе підозри та убезпечити, гроші в якості хабара студенти передавали методисту. Так, 1 березня під час передачі хабара методисту до її службового кабінету завітали правоохоронці.

В одному з університетів Львова від студентів вимагали гроші за складання іспитів. Як повідомили в Департаменті захисту економіки Нацполіції, в.о. директора ВНЗ вимагала від студента 4 тисячі гривень, які він мав передати через методиста.

"Працівники УЗЕ встановили, що здирництвом займались в.о. директора та методист вищого учбового закладу. Щоб відвести від себе підозри та убезпечити, гроші в якості хабара студенти передавали методисту", - наголошується в повідомленні.

Так, 1 березня під час передачі хабара методисту до її службового кабінету завітали правоохоронці. Під час санкціонованого обшуку за місцем роботи зловмисниці було вилучено понад 3 тисячі гривень.

За фактом вимагання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Порушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Наразі правоохоронці проводять заходи по встановленню інших фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Нагадаємо, нинішнє керівництво Міністерства освіти і науки України (МОНУ) на чолі з Сергієм Квітом активно здійснює політику перегляду ліцензій десятків вишів та їхніх регіональних представництв (насамперед недержавних).

Як заявив 1 березня Квіт, за півтора року дозволи на роботу втратили понад 100 псевдовишів (разом з філіями), більшість з яких лишень "продавали дипломи".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus