У Львові жінка електрошокером побила чужу дитину і відбулася штрафом у 850 гривень

24.10.2016 11:00

У Львові жінка електрошокером побила чужу дитину і відбулася штрафом у 850 гривень

Після відмови звільнити атракціон жінка схопила дівчинку за волосся, кілька разів ударила електрошокером в обличчя і почала бити ногою по тілу. Згідно з висновком експертизи, дівчинка отримала легкі тілесні ушкодження. На суді жінка визнала свою провину. Це, а також те, що вона самостійно виховує сина, суд визнав пом'якшуючими обставинами.

Трускавецький міський суд оштрафував 25-річну львів'янку на 850 гривень за застосування електрошокера стосовно чужої дитини.

"Обвинувачена пояснила, що гуляла з сином у Трускавці. Її син виявив бажання покататися на гойдалці, на якій каталася потерпіла. Вона попросила дівчинку звільнити гойдалка, на що остання ще з більшою силою розкачала гойдалку і відмовилася з неї зійти", - повідомляє Zaxid.net з посиланням на вирок суду.

Після відмови звільнити атракціон жінка схопила дівчинку за волосся, кілька разів ударила електрошокером в обличчя і почала бити ногою по тілу. Згідно з висновком експертизи, дівчинка отримала легкі тілесні ушкодження, відзначає видання.

Повідомляється, що на суді жінка визнала свою провину. Це, а також те, що вона самостійно виховує сина, суд визнав пом'якшуючими обставинами.

За матеріалами справи, інцидент стався в травні 2016 року.

ЗМІ повідомляють, що за засудженій раніше вже були помічені хуліганські дії. У травні цього року, за інформацією ZIK, вона в маршрутці травмувала жінку електрошокером.

Раніше у Дніпрі вчителька фізкультури побила двох школярів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus