У Львові зруйнували пам'ятку архітектури заради забудови "регіонала"

11.01.2014 06:42

У Львові зруйнували пам'ятку архітектури заради забудови "регіонала"

У Львові зруйнували пам’ятку архітектури – шпиталь Шептицького. 10 січня, о 7.00, на вулицю Озаркевича, 4, заїхала техніка і забудовник почав розбирати пам'ятку архітектури. Біля місця події виникла штовханина, частину журналістів представники охоронної фірми забудовника не пустили на подвір'я. Згодом на місце подій прибула міліція.

У Львові зруйнували пам’ятку архітектури – шпиталь Шептицького.

10 січня, о 7.00, на вулицю Озаркевича, 4, заїхала техніка і забудовник почав розбирати пам'ятку архітектури, повідомляють "Варіанти".

Біля місця події виникла штовханина, частину журналістів представники охоронної фірми забудовника не пустили на подвір'я. Згодом на місце подій прибула міліція.

Голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Андрій Салюк почав переговори із забудовником.

Навколо розібраної пам'ятки архітектури звели чавунний паркан.

На Озаркевича, 4, у Львові нардеп-регіонал Володимир Зубик планує звести забудову.

Шпиталь Шептицького є пам'яткою архітектури, історії та містобудування, тому забудовник не має права зносити або руйнувати ці приміщення, але має берегти або ж відновлювати.

Нещодавно "Розвиток нерухомості", до якої причетний Володимир Зубик, звернулась з листом до благодійної організації "Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького" з проханням про звільнення приміщення на вулиці Озаркевича, 4-а.

Ухвалу, яка узаконила надання земельної ділянки під забудову на вулиці Озаркевича 4-а Володимиру Зубику, у червні підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 10 квітня 2012 року на Андріївському узвозі були зруйновані три історичні будівлі.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus