У Македонії - масові протести проти уряду

12.10.2016 12:00

У Македонії - масові протести проти уряду

"Ми пишемо історію, звалюючи режим, повертаючи нашу свободу. Наша зброя – це наше голосування", – заявив лідер опозиції Зоран Заєв. В лютому 2015 року в Македонії стало відомо про масове прослуховування телефонних розмов понад 20 тисяч людей. В організації прослуховування звинувачують правлячу консервативну партію на чолі з колишнім прем’єр-міністром Николою Ґруєвським.

В столиці Македонії Скоп’є тисячі людей вийшли на акцію протесту проти уряду країни. Ініціатором протесту стала опозиційна партія соціал-демократів, повідомляє Радіо "Свобода".

"Ми пишемо історію, звалюючи режим, повертаючи нашу свободу. Наша зброя – це наше голосування", – заявив лідер опозиції Зоран Заєв.

В лютому 2015 року в Македонії стало відомо про масове прослуховування телефонних розмов понад 20 тисяч людей. В організації прослуховування звинувачують правлячу консервативну партію на чолі з колишнім прем’єр-міністром Николою Ґруєвським.

Лідери політичних партій Македонії домовилися минулого місяця провести дострокові національні вибори 11 грудня, щоб покласти край політичній кризі. Дата виборів уже відкладалася двічі в цьому році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus