У Маріуполі дітей вчать за методичками, що прославляють символіку РФ - волотнёр

01.10.2016 16:00

У Маріуполі дітей вчать за методичками, що прославляють символіку РФ - волотнёр

У 27-й маріупольській гімназії дітей вчать за допомогою віршів, які прославляють РФ. Про це написала волонтер Галина Одноріг. Одноріг зазначила, що ці методички нібито схвалені Міністерством освіти і науки України в 2014 році і підписані до друку 29 січня 2016 року. За словами волонтера, ці методички змушували купувати батьків у багатьох школах Маріуполя.

У 27-й маріупольській гімназії дітей вчать за допомогою віршів, які прославляють РФ.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала волонтер Галина Одноріг.

"Я ледве стрималася перед дітьми, коли вони нам відповідали на питання завучів, що вони вчили на уроках "російської мови" про те, "що вони вставляли слова у вірші про прапор і герб Росії", - висловила вона обурення.

Одноріг зазначила, що ці методички нібито схвалені Міністерством освіти і науки України в 2014 році і підписані до друку 29 січня 2016 року. За словами волонтера, ці методички змушували купувати батьків у багатьох школах Маріуполя.

"Також направили листа міністру освіти і науки Гриневич щодо дозволу використовувати подібні підручники для 3-х класів, де прославляють російську символіку", - зазначила Одноріг.

Нагадаємо, минулого року в навчальних закладах Луганської області спільно з правоохоронцями почалася робота з виявлення сепаратизму серед директорів і вчителів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus