У маріупольському Будинку культури виявили бордель для іноземців

05.10.2016 12:00

У маріупольському Будинку культури виявили бордель для іноземців

Встановлено, що в цьому приміщенні мешканка Маріуполя, 1956 р.н., разом з двома дочками організували елітний бордель, в якому надавалися послуги сексуального характеру іноземцям. До занять проституцією вона залучала молодих жінок. Під час обшуків в приміщенні борделю, який маскувався під нічний клуб, виявлено та вилучено грошові кошти, а також засоби контрацепції.

Правоохоронці минулої ночі проводили обшуки в Будинку культури в Приморському районі Маріуполя, де, як виявилося, діяв бордель для іноземних громадян.

"У ніч проти 5 жовтня представники прокуратури Донецької області спільно з співробітниками слідчого управління Національної поліції в Донецькій області провели санкціоновані обшуки в одному з будинків культури в Приморському районі Маріуполя, а точніше - в приміщенні, яке здавалося в оренду приватній особі", - повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Встановлено, що в цьому приміщенні мешканка Маріуполя, 1956 р.н., разом з двома дочками організували елітний бордель, в якому надавалися послуги сексуального характеру іноземцям. До занять проституцією вона залучала молодих жінок.

Під час обшуків в приміщенні борделю, який маскувався під нічний клуб, виявлено та вилучено грошові кошти, а також засоби контрацепції.

За даним фактом проводиться досудове розслідування. Дії правопорушників кваліфіковано за ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України.

Вирішується питання про оголошення жінкам підозри у вчиненні вказаного злочину. Слідчі дії тривають.

Раніше в Запоріжжі поліція викрила елітні борделі й опубліковала прейскуранти закладів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus