У Маріїнці знову оживає Антимайдан

13.01.2014 10:54

У Маріїнці знову оживає Антимайдан

У Маріїнському парку вночі встановили 6 армійських наметів. Акцію протесту охороняє велика кількість міліціонерів. Групи силовиків постійно переходять від одного місця до іншого. Парк оточений, а вхід у Маріїнський з боку Кріпосного провулка перекритий щитами. Десяток молодих чоловіків, які прогулюються біля наметів, кажуть, що вони представники громадської організації "За порядок".

У Маріїнському парку вночі встановили 6 армійських наметів. І акцію протесту, і намети, і сам парк охороняє велика кількість міліціонерів. Групи силовиків постійно переходять від одного місця до іншого. Парк оточений, а вхід у Маріїнський з боку Кріпосного провулка перекритий щитами, повідомляє LB.ua

Десяток молодих чоловіків, які прогулюються біля наметів, кажуть, що вони представники громадської організації "За порядок".

"Ми вийшли за порядок, бо влада і опозиція не можуть між собою домовитися", - заявив один з чоловіків, Максим Черниленко. При цьому він не сказав, скільки людей очікується на їхній акції, а заявив, що учасники ще підходять до місця її проведення. Він також заявив, що акція буде безстроковою, так само, як і акція протесту на Майдані.

Він розповів, що їхня громадська організація також проводила акцію під будинком Віталія Кличка. Як заявив Черниренко, основною їхньою вимогою було надати правдиву інформацію про напад на Тетяну Чорновол.

На думку членів цієї організації, у одного з нардепів УДАРу, Годункова, є така інформація, а журналісти не хочуть про це писати. У парку багато міліції не тільки у формі, але і в цивільному. Міліція явно охороняє намети і їхніх жителів. Один з міліціонерів, начальник охорони громадського порядку Подільського РВВС, спеціально підійшов до журналістів, поки ті говорили з учасниками акції в Маріїнському парку, і слухав розмову.

Люди, які зібралися там, принципово себе так не називають. Навколо парку вже виріс доволі високий металевий паркан. Також вже встановлено кілька наметів та розвантажено польові кухні, які відзавтра почнуть повноцінно функціонувати та забезпечувати їжею 10 тис. людей - саме стільки планується зібрати тут за ніч, пише УНІАН з посиланням на ТСН.

Журналістів, між тим, в парк пускають, просять пред'явити посвідчення.

Нагадаємо, учасники мітингу на підтримку президента Віктора Януковича 22 грудня 2013 року закликали українців до "національного єднання", а опозицію - не плутати демократію з анархією і вседозволеністю і оголосили про завершення своєї місії.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus