У Меджліса відібрали офіс у Криму і дали три дні на ознайомлення з документами у справі про його заборону

07.03.2016 19:00

У Меджліса відібрали офіс у Криму і дали три дні на ознайомлення з документами у справі про його заборону

Окупаційна влада Криму відібрала у Меджлісу кримськотатарського народу головний офіс в Сімферополі. За словами так званого "віце-прем'єра уряду Криму" Руслана Бальбека, головний офіс Меджлісу "повернуто у власність республіки" і найближчим часом буде передано кримськотатарському етнографічному музею.

Окупаційна влада Криму відібрала у Меджлісу кримськотатарського народу головний офіс в Сімферополі. Про це повідомив так званий "віце-прем'єр уряду Криму" Руслан Бальбек, передає РІА Новини.

На ознайомлення з 600 сторінками справи про заборону діяльності Меджлісу захисту дали менше трьох днів

За словами Бальбека, головний офіс Меджлісу "повернуто у власність республіки" і найближчим часом буде передано кримськотатарському етнографічному музею.

Бальбек заявив, що розташований на вулиці Шмідта, 2 будинок у Сімферополі, який довгі роки займав головний офіс Меджлісу, є об'єктом архітектурної спадщини, і "незаконно" було передано у власність фонду "Крим", який належить народному депутату України Мустафі Джемілєву.

"Севастопольський апеляційний суд поставив крапку в суперечці і відновив історичну справедливість. Тепер будівлю, що є об'єктом архітектурної спадщини, повернуто у власність республіки", - сказав Бальбек.

На ознайомлення з 600 сторінками справи про заборону діяльності Меджлісу захисту дали менше трьох днів

Перший заступник Меджлісу кримських татар Наріман Джелял заявив про отримання документів у справі про заборону діяльності Меджлісу.

Про це він написав у Фейсбуці.

"Тільки що вийшли з адвокатом Джемілєм Темішевим з прокуратури. Нам тільки сьогодні, після чотирьох діб, видали обіцяні документи за позовом проти Меджлісу. Чотири дні з семи втрачені для роботи. І це після того, як прокурор на суді висловила підозру про наш намір затягнути розгляд її позову, коли ми попросили десять днів на ознайомлення", - зазначив Джелял.

Таким чином, у Меджлісу і його захисту залишилося менше трьох діб на ознайомлення з матеріалами справи, а це - понад 600 сторінок.

Представники так званої "влади Криму" поки повідомлення Джеляла не прокоментували.

Нагадаємо, що раніше "Верховий суд Криму" почав розгляд позову про визнання громадського об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу "екстремістською організацією і його заборони на території РФ. Позов був поданий "прокурором" республіки Наталією Поклонською. Відповідачем виступає перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, який представляє інтереси організації в Криму.

Чергове засідання "суду" з питання заборони діяльності Меджлісу призначено на 10 березня.

ООН і ЄС висловили стурбованість з приводу наміру "влади" Криму заборонити Меджліс.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus