У Мережі оприлюднили книгу Януковича за 16 млн гривень

13.01.2014 09:33

У Мережі оприлюднили книгу Януковича за 16 млн гривень

У мережі оприлюднено фотографії книги авторства президента України Віктора Януковича, гонорари якого становлять 16 млн гривень. Народний депутат Ірина Геращенко опублікувала їх у себе на сторінці в Facebook. "Янукович - автор фотоальбому зі своїм фотографіями. Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, тому, його авторству належить назва книги і цитати про "сенс життя", біля кожного фото".

У мережі оприлюднено фотографії книги авторства президента України Віктора Януковича, гонорари якого становлять 16 млн гривень. Народний депутат Ірина Геращенко опублікувала їх у себе на сторінці в Facebook.

"Історичний" момент! Нарешті я знайшла серед своїх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого становлять 16 млн! Таки така книга існує - це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно", - написала Геращенко.

Вона зазначила: "Янукович - автор фотоальбому зі своїм фотографіями. Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, тому, його авторству належить назва книги і цитати про "сенс життя", біля кожного фото. Уявляю, яким був би гонорар, якби йшлося про тексти, а не тільки цитати. Межигірський розмах, друзі".

За її словами, книга зроблена з якісного і дорогого паперу.

"Я в захваті гортала цю книгу на якісному дорогому паперу... Цікаві і нові враження - побачити себе в епізодах на сторінках книги за 16 мільйонів, друзі", - написала вона.

"І зверніть увагу - стрічка на президенті на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо - відразу видно, до Вільнюського саміту людина книгу писав", - резюмувала Геращенко.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus