У Мережі "засвітили" прізвища 3000 співробітників "Беркуту"

12.01.2014 17:32

У Мережі "засвітили" прізвища 3000 співробітників "Беркуту"

В інтернеті оприлюднили інформацію про співробітників МВС, "які так чи інакше мали відношення до побиття мирних громадян України в грудні 2013 року". У списку - майже 3000 силовиків. Зазначаються їх прізвища, імена та по батькові, частково - дати народження та місця служби.

В інтернеті оприлюднили інформацію про співробітників правоохоронних органів, "які так чи інакше мали відношення до побиття мирних громадян України в грудні 2013 року".

У списку - майже 3000 силовиків. Зазначаються їі прізвища, імена та по-батькові, частково - дати народження та місця служби.

"Команда ресурсу Bandosam.Net з гуманних міркувань публікує не всю персональну інформацію про осіб, які так чи інакше мали відношення до побиття мирних громадян України в грудні 2013 року", - йдеться у повідомленні.

"Разом з тим залишаємо за собою право в разі неадекватної поведінки представників влади (особливо силових структур) відрити по них ВСЮ наявну персональну інформацію. Працівникам правоохоронних органів, які дійсно стоять на службі народу, інформаційна безпека ресурсом Bandosam.Net гарантована", - зазначають автори ресурсу.

Згідно з повідомленням, оприлюднений список "неповний і знаходиться в стадії актуалізації".

"Деякі із співробітників вже не служили в даному збройному формуванні в грудні 2013 року", - уточнюється у повідомленні.

Нагадаємо, 10 січня учасники Автомайдану пікетували в Житомирській області будинок виконуючого обов'язки командира роти "Беркута" Євгена Антонова.

Нагадаємо, в.о. командира 3-й роти "Беркута" Євгена Антонова упізнали на фотографіях незабаром після штурму Євромайдана і АП. Його, зокрема, звинувачували в особистому побитті фотографа Reuters Гліба Гаранича.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus