У Мережі з'явився мультфільм "Як козаки режим тиші поважали"

09.02.2017 09:00

У Мережі з'явився мультфільм "Як козаки режим тиші поважали"

У коментарі до відео зазначається, що незважаючи на досягнуті в Мінську угоди про режим повного припинення вогню, бойовики на Донбасі ведуть провокаційні обстріли. При цьому українські військові не відповідають на провокації. "За три роки бойових дій у бійців виробилася своя тактика ведення війни, тому що козаки з давніх часів славилися винахідливістю і успіхом", - пишуть у коментарі.

У мережі набирає популярність мультиплікаційна замальовка під назвою "Як козаки режим тиші поважали", в якій показано, як українські військові реагують на провокаційні обстріли з боку бойовиків на Донбасі. Мультфільм опублікований на YouTube.

У коментарі до відео зазначається, що незважаючи на досягнуті в Мінську угоди про режим повного припинення вогню, бойовики на Донбасі ведуть провокаційні обстріли. При цьому українські військові не відповідають на провокації.

"За три роки бойових дій у бійців виробилася своя тактика ведення війни, тому що козаки з давніх часів славилися винахідливістю і успіхом", - пишуть у коментарі.

Автори мультфільму відзначають, що він заснований на реальних подіях і присвячений бійцям добровольчих батальйонів та іншим українським героям.

У сюжеті йдеться про те, як українці, не відкриваючи вогонь, знешкодили бойовика, який обстрілював школу.

Раніше в Україні зняли перший мультфільм про УПА.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus