У Меркель розповіли, коли може відбутися зустріч з Україною в "нормандському форматі"

15.10.2016 10:00

У Меркель розповіли, коли може відбутися зустріч з Україною в "нормандському форматі"

Канцлер ФРН Ангела Меркель готова слушного часу скликати зустріч щодо України за участю президента РФ Володимира Путіна, президента Франції Франсуа Олланда та президента України Петра Порошенка, повідомляє в п'ятницю агентство ЕФЕ з посиланням на німецький уряд. "Це може статися тоді, коли будуть створені необхідні умови", - наводить агентство слова Зайберта.

Канцлер ФРН Ангела Меркель готова слушного часу скликати зустріч щодо України за участю президента РФ Володимира Путіна, президента Франції Франсуа Олланда та президента України Петра Порошенка, повідомляє в п'ятницю агентство ЕФЕ з посиланням на німецький уряд.

Так, за словами представника уряду Німеччини Штеффена Зайберта, Меркель "в цілому готова" скликати зустріч на найвищому рівні щодо України, і вона вважає "дуже важливим" підтримувати діалог у рамках врегулювання ситуації на сході України.

"Це може статися тоді, коли будуть створені необхідні умови, і коли стане ясно, що під час зустрічі у Берліні можна буде досягти конкретних результатів", - наводить агентство слова Зайберта.

Раніше повідомлялося, що зустріч у "нормандському форматі" на найвищому рівні могла відбутися в Берліні 19 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus