У Мінінформполітики зізналися, що безсилі перед російською пропагандою

09.02.2017 10:00

У Мінінформполітики зізналися, що безсилі перед російською пропагандою

"У держави, тим більше у нашого міністерства, немає достатньо ресурсів для того, щоб швидко знайти фейк. Немає фахівців, які скажуть, що: "Ось, за цими ознаками ми бачимо, що знімали щось неправдиве". Тому все надія на те, що максимально швидко громадські організації зможуть знайти такі речі", - зазначив державний секретар відомства Артем Біденко.

У Міністерства інформаційної політики України немає ресурсів для боротьби з російською пропагандою, повідомив державний секретар відомства Артем Біденко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"У держави, тим більше у нашого міністерства, немає достатньо ресурсів для того, щоб швидко знайти фейк. Немає фахівців, які скажуть, що: "Ось, за цими ознаками ми бачимо, що знімали щось неправдиве". Тому все надія на те, що максимально швидко громадські організації зможуть знайти такі речі", - зазначив Біденко.

І тільки тоді, за його словами, міністерство допоможе залучити всі ресурси, щоб оприлюднити цю інформацію у офіційних ЗМІ, надати її західним партнерам, продемонструвати саме ті ознаки фейковості, які були знайдені експертами.

Крім того, Біденко заявив, що Мініформполітики не здатне регулярно моніторити наявність українських каналів на окупованій території.

"Моніторинг не проводиться офіційними публічними методами, а ті люди, які там знаходяться і можуть це моніторити, вони не завжди в доступі. А якийсь постійний моніторинг неможливий в принципі, тому що це непідконтрольна територія, там терористи" , - розповів державний секретар.

Раніше повідомлялося, що в Україні готують дві стратегії інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus