У Міноборони придумали, як шити якісну військову форму

11.10.2016 11:00

У Міноборони придумали, як шити якісну військову форму

За його інформацією, за фактом невиконання деякими службовими особами своїх прямих обов'язків порушено два кримінальних виробництва. Однак, неякісну форму продовжують шити. "Історія продовжується і по сей день. Але вже у вигляді відвертого шантажу з боку деяких швейних підприємств. Вони прекрасно знають, що запаси форми маленькі", - повідомляє Бірюков.

Детективи НАБУ на складах тилу ЗСУ в Києві, Харкові та Хмельницькому почали вилучати зразки літньої польової форми, яка вже була прийнята, для експертизи, повідомив радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook.

За його інформацією, за фактом невиконання деякими службовими особами своїх прямих обов'язків порушено два кримінальних виробництва.

Однак, неякісну форму продовжують шити.

"Історія продовжується і по сей день. Але вже у вигляді відвертого шантажу з боку деяких швейних підприємств. Вони прекрасно знають, що запаси форми маленькі. Вони прекрасно знають, що форма потрібна", - повідомляє Бірюков.

За словами радника, у наступному році МОУ буде скорочувати закупівлі форми у швейних підприємств та відкривати пошиття форми у військових частинах на прикладі Туреччини.

"Армія визначає тип-форму-якість, армія закуповує тканину-фурнітуру, армія шиє. БЕЗ КОМЕРЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ", - запевняє Бірюков.

"Вишенькою на тортику буде відкриття такої військової частини в тому місті, де розквартировано яке-небудь найзлісныше швейне підприємство. Проаналізуємо і виберемо. Приміщень у нас є багато", - пообіцяв він.

Раніше Бірюков показав варіант осінньо-зимового комплекту форми для військовослужбовців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus