У Міноборони розказали, як покарали керівництво "Широкого Лану"

18.10.2016 11:00

У Міноборони розказали, як покарали керівництво "Широкого Лану"

Військова служба правопорядку викрила ряд порушень при використанні земельних ділянок на полігоні Широкий Лан. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. Зазначені у службовому розслідування матеріали були передані до Генеральної прокуратури України та Військової прокуратури Південного регіону.

Військова служба правопорядку викрила ряд порушень при використанні земельних ділянок на полігоні Широкий Лан. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"За результатами розслідування виявлено низку порушень, допущених посадовими особами різних рівнів. Відповідні посадові особи отримали дисциплінарні стягнення, у тому числі колишній начальник військового полігону полковник Юрій Микула, який наразі звільнений зі Збройних сил України", - йдеться в повідомлені.

Зазначені у службовому розслідування матеріали були передані до Генеральної прокуратури України та Військової прокуратури Південного регіону.

Раніше в Генштабі визначили причину трагедії на полігоні "Широкий Лан".

Як повідомлялося, 25 липня на Широколанівському полігоні на Миколаївщині під час стрільб розірвався 120-мм міномет. Загинув один військовий, а ще 10 були поранені. Снаряд застряг у стволі і вибухнув.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus