У МОК задоволені підготовкою Китаю до Олімпіади-2022

13.10.2016 08:00

У МОК задоволені підготовкою Китаю до Олімпіади-2022

Міжнародний Олімпійський комітет залишився задоволений підготовкою Пекіна до XXIV Зимової Олімпіади 2022 року. "Координаційна комісія МОК завершила в середу перший візит з оцінки готовності, давши високу оцінку відповідності баченню, які було представлено на етапі висунення кандидатури", - заявили в МОК.

Міжнародний Олімпійський комітет залишився задоволений підготовкою Пекіна до XXIV Зимової Олімпіади 2022 року.

Про це йдеться в звіті про поїздку, передає "Укрінформ".

"Координаційна комісія МОК завершила в середу перший візит з оцінки готовності, давши високу оцінку відповідності баченню, які було представлено на етапі висунення кандидатури", - заявили в МОК.

Цей план передбачає створення центру зимових видів спорту світового класу в регіоні, в якому проживають 300 млн осіб. Члени комісії відвідали як Пекін, так і міста Чжанцзякоу і Янцин (провінція Хебей), де проходитимуть змагання з лижних і гірськолижних дисциплін.

Інспекція проходила з 10 по 12 жовтня. Члени комісії констатували, що зробили правильний вибір на користь китайської заявки.

Нагадаємо, Пекін стане першою столицею, що прийняла як літні (у 2008-му), так і зимові Олімпійські ігри. Мегаполіс пообіцяв організаторам поліпшити якість повітря в 20-мільйонному місті. Для сполучення між Пекіном і Чжанцзякоу, що за 200 км, будують швидкісну залізничну вітку, що дозволить діставатися з місця на місце менш як за 40 хвилин.

Додамо, що вчора, 11 жовтня, Рим офіційно відкликав заявку на проведення Олімпійських ігор у 2024 році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus