У Молдові назвали основних претендентів на пост президента

13.10.2016 11:00

У Молдові назвали основних претендентів на пост президента

Якщо вибори в Молдові проходитимуть у два тури, у другому за посаду президента боротимуться лідер Партії соціалістів Ігор Додон і голова правлячої Демократичної партії, екс-спікер парламенту Маріан Лупу. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією Intelect Group, повідомляє Укрінформ у Молдові.

Якщо вибори в Молдові проходитимуть у два тури, у другому за посаду президента боротимуться лідер Партії соціалістів Ігор Додон і голова правлячої Демократичної партії, екс-спікер парламенту Маріан Лупу. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією Intelect Group, повідомляє Укрінформ в Молдові.

"Якби наступної неділі в країні пройшли президентські вибори, то у другий тур вийшли б голова Партії соціалістів Ігор Додон (за нього готові проголосувати 33,5% виборців) і лідер Демократичної партії Маріан Лупу (12,7%)", - зазначили автори дослідження.

За даними соціологів, рейтинги обох кандидатів на президентське крісло зросли завдяки реальним виборчим програмам претендентів.

На третьому і четвертому місцях йдуть лідер партії "Громадянська платформа "Гідність і правда" Андрій Нестасе (12,1%) і керівник іншої опозиційної політсили — партії "Дія і солідарність", екс-міністр освіти Майя Санду (11,5%).

Опитування відбулося наприкінці вересня — на початку жовтня нинішнього року. Похибка даних становить плюс-мінус 2,3%.

Як повідомлялося, 30 жовтня в Молдові пройдуть всенародні вибори президента. Якщо в першому турі жодному з кандидатів не вдасться набрати більш як 50% голосів, через два тижні в країні відбудеться другий тур виборів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus