У Молдові затримано 28 митників, пов'язаних з контрабандою із портів України

30.09.2016 21:00

У Молдові затримано 28 митників, пов'язаних з контрабандою із портів України

Всі затримані - співробітники митних пунктів Тудора й Паланка на кордоні з Україною. Молдовські ЗМІ неодноразово писали, що через ці митні пункти в Молдову ввозиться основна частина контрабанди, яка надходить через українські порти Одеса та Чорноморськ (колишній Іллічівськ).

У Молдові в п'ятницю, 30 вересня 2016 року, затримано групу митників з 28 чоловік. Як повідомила прес-секретар молдовського Національного центру по боротьбі з корупцією (НЦБК) Анжела Старинська, усі вони затримані на 72 години співробітниками НЦБК в межах проведеної ними спецоперації, передає "Інтерфакс-Україна".

Всі затримані - співробітники митних пунктів Тудора й Паланка на кордоні з Україною. Молдовські ЗМІ неодноразово писали, що через ці митні пункти в Молдову ввозиться основна частина контрабанди, яка надходить через українські порти Одеса та Чорноморськ (колишній Іллічівськ). Згідно з повідомленням, затримано також начальника митного пункту Бендер, який також фігурує в кримінальній справі про пасивну корупцію.

В межпх цієї справи в п'ятницю пройшли обшуки на митних пунктах Паланка і Тудора, а також в будинках, квартирах і машинах затриманих митників.

Як повідомляється в прес-релізі Митної служби (МС), слідчі дії НЦБК проводяться за оперативною інформацією й на основі матеріалів, наданих Департаментом внутрішньої безпеки МС.

"Ми шкодує у зв'язку з вимушеним довгим очікуванням у двох точках перетину кордону, викликаним об'єктивною ситуацією. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб у короткий термін прискорити перетин на митницях Паланка і Тудора. У зв'язку з цим ми розпорядилися стосовно залучення додаткового персоналу з інших змін, і, якщо буде необхідно, залучимо співробітників з інших підрозділів", - наголошується в повідомленні МС.

Митна служба заявила, що не робитиме заяв доти пір, доки операцію не буде повністю завершено, після чого будуть офіційні заяви з боку слідчих.

Як повідомлялося, навесні цього року було викрито мережу наркокур'єрів, які ввозили в Україну кокаїн через аеропорти Києва та Одеси.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus