У Мосійчука виявили нову виразку шлунка. Його чекає операція

11.10.2016 11:00

У Мосійчука виявили нову виразку шлунка. Його чекає операція

Народного депутата від фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука чекає чергова операція - лікарі виявили у нього нову велику виразку шлунка. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Мосійчука в соціальній мережі Facebook. За словами "радикала", в понеділок, 10 жовтня, він пройшов обстеження, і результати виявилися невтішними.

Народного депутата від фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука чекає чергова операція - лікарі виявили у нього нову велику виразку шлунка. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Мосійчука в соціальній мережі Facebook.

За словами "радикала", в понеділок, 10 жовтня, він пройшов обстеження, і результати виявилися невтішними.

"Останнім часом ЗМІ і просто громадяни активно цікавляться: як мені вдалося швидко і суттєво схуднути? Сьогодні вранці відвідав Національний інститут хірургії і трансплантології ім. Шалімова. Пройшов обстеження. Результати невтішні. У мене виявлена нова велика виразка шлунка. Лікарі схиляються до необхідності нового хірургічного втручання", - написав Мосійчук.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2015 року Мосійчук потрапив у реанімацію Національного інституту хірургії і трансплантології. Лікарі виявили у народного депутата велику виразку шлунка, яка викликала внутрішню кровотечу.

Вже в березні 2016 року він шокував колег по парламенту різкою зміною в зовнішності. Нардепи навіть стали жартувати, що в Раду прийшла "половина" Мосійчука.

Пізніше "радикал" заявив, що схуд на 100 кілограмів заради коханої жінки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus