У Московській області вирішили знести храм Київського патріархату

04.10.2016 17:00

У Московській області вирішили знести храм Київського патріархату

Російський суд постановив знести в Московській області храм Української Православної Церкви Київського патріархату. Про це на своїх сторінках у Facebook написали митрополит Адріан (Старина) і ієромонах Святослав Скороход. За словами Скорохода у понеділок, 3 жовтня, Московський обласний суд виніс рішення апеляційним позовом.

Російський суд постановив знести в Московській області храм Української Православної Церкви Київського патріархату. Про це на своїх сторінках у Facebook написали митрополит Адріан (Старина) і ієромонах Святослав Скороход.

За словами Скорохода у понеділок, 3 жовтня, Московський обласний суд виніс рішення апеляційним позовом.

"З третього жовтня 2016 р. набуває чинності остаточний вирок в знесенні нашого Свято-Троїцького храму в м. Ногінську Московської області, задовольнивши позивача - Адмiнicтрацiю Ногiнського району (а по сутi Московську патрiархiю) та рішення першої судової інстанції Ногінського міського суду. Згідно з постановою храм буде знесений в 4-місячний термін за наш рахунок", - написав він.

Він також повідомив, що напередодні засідання суду на адвоката Горюнову Тетяну Федорівну скоєно напад.

"Ввечері, повертаючись додому, невідомі з машини почали по ній стріляти, опісля погрожували по телефону розправою у випадку подальшої підтримки та захисту нашого храму в суді", - написав він.

Свято-Троїцький храм є парафією Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату.

Раніше повідомлялось, що у Білгороді-Дністровську виділили землю під храм Київського патріархату.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus