У Москві активісти провели пікет на захист політв'язнів у Криму

02.11.2016 11:00

У Москві активісти провели пікет на захист політв'язнів у Криму

У Москві на Луб'янській площі понад десять активістів провели пікет на захист політв'язнів у Криму. Пікет організували з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій. Про це інформує "Крым.Реалии". День пам'яті жертв політичних репресій у Росії відзначають 30 жовтня.

У Москві на Луб'янській площі понад десять активістів провели пікет на захист політв'язнів у Криму. Пікет організували з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій. Про це інформує "Крым.Реалии".

У Facebook в групі "Кримські Політв'язні" викладено фото пікету, повідомляють, що активісти вийшли під будівлю ФСБ з плакатами "Свободу Асанову, Чийгозу, Дегерменджі", "Обшук - релігійна література - в'язниця".

День пам'яті жертв політичних репресій у Росії відзначають 30 жовтня.

Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі з партії "Русское единство". Російська окупаційна влада анексованого Криму звинувачує Чийгоза в організації масових заворушень. Разом з Чийгозом за участь у мітингу судять Алі Асанова і Мустафу Дегерменджі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus