У Москві до однокурсниці спікера "Правого сектору" увірвалися оперативники з обшуком

21.10.2016 13:00

У Москві до однокурсниці спікера "Правого сектору" увірвалися оперативники з обшуком

У Москві слідчі прийшли з обшуком до журналістки Ксенії Бабич у справі спікера "Правого сектора". Про це повідомляє у Facebook у п'ятницю її колега Ілля Шепелін. "Ранок почався з того, що подзвонила Ксюша Бабич. До неї до світанку в квартиру увірвалася банда оперативників Слідчого комітету. Обшук проводиться у справі Артема Скоропадського", – написав він.

У Москві слідчі прийшли з обшуком до журналістки Ксенії Бабич у справі спікера "Правого сектору". Про це повідомляє у Facebook у п'ятницю її колега Ілля Шепелін.

"Ранок почався з того, що подзвонила Ксюша Бабич. До неї до світанку в квартиру увірвалася банда оперативників Слідчого комітету. Обшук проводиться у справі Артема Скоропадського – прес-секретаря "Правого сектору", організації, забороненої в Росії", – написав він.

"Пан Скоропадський навчався на московському журфаку, а тепер навряд чи колись повернеться в Росію, але СК організовує ще один процес з обвинуваченим, якого у них немає (так, такі процеси в Росії вже не рідкість, коли на лаві підсудних нікого немає, а їм виноситься суворий вирок), але матеріали на нього потрібні. Ось тепер добралися до Ксюші – навчалася зі Скоропадським на одному курсі журфаку. Тому десяток оперативників, кинувши всі інші справи, добуваються до неї в двері з шостої ранку", – пише Шепелін.

"Для Ксюші ці події сумні насамперед тому, що у неї як речові докази вилучать комп'ютер, телефон і ще якусь техніку, яку зможуть знайти в квартирі. І само собою, як особливо цінні речові докази – навряд чи колись повернуть", – зазначає журналіст.

Пізніше він повідомив, що приїхав до Бабич додому і застав там 7 працівників спецслужб:

"Почали довбати в двері о шостій годині. Ксюша сказала, що не відчинить без юриста. На це слідчі відповіли, що краще випиляють двері болгаркою, яка у них є в машині, ніж чекатимуть. Обшуком керувала людина з хорошим правоохоронним прізвищем – підполковник Єжов. Перевірили в однокімнатній квартирі все, аж до устілок у взутті", – пише журналіст.

Сам Скоропадський в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що журналістка Ксенія Бабич не мала стосунку ні до "Правого сектору", ні до політики.

"З Ксенією ми знайомі років 12-13, але сенс ситуації в тому, що вона не мала ніякого стосунку ні до ПС, ні до українського націоналістичного руху, ні до політики. Це просто дівчина, з якою ми знайомі, час від часу спілкувалися", – зазначив він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus