У Москві затримали українця, підозрюваного у крадіжці 6,5 млн рублів з банківських осередків

11.01.2014 06:42

У Москві затримали українця, підозрюваного у крадіжці 6,5 млн рублів з банківських осередків

Співробітники Московського карного розшуку в ході оперативно-розшукових заходів затримали підозрюваного в серії крадіжок грошових коштів з банківських осередків столичних фінансових установ. Напередодні злочину чоловік за підробленим паспортом отримував доступ для подальшого безперешкодного проходження в спеціально обладнане для банківських комірок приміщення.

Співробітники Московського карного розшуку в ході оперативно-розшукових заходів затримали підозрюваного в серії крадіжок грошових коштів з банківських осередків столичних фінансових установ, повідомляє прес-служба ГУ МВС РФ у Москві.

Напередодні злочину чоловік за підробленим паспортом отримував доступ для подальшого безперешкодного проходження в спеціально обладнане для банківських комірок приміщення. Наступного дня він знову приходив в банк, потім шляхом підбору ключів відкривав чужі осередки і забирав знаходяться в них гроші та цінності.

Підозрюваний, раніше судимий 50-річний уродженець України, був затриманий при виході з відділення банку, розташованого на Ломоносовському проспекті. При особистому огляді у нього було виявлено майже 6,5 млн рублів, які він викрав кілька хвилин тому з банківських осередків.

Наразі підозрюваний заарештований, йому пред'явлено звинувачення за ч. 4 ст. 158 КК РФ (крадіжка в особливо великому розмірі).

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України встановила особу і затримала 38-річного киянина, який займався розкраданням коштів з рахунків клієнтів іноземних та вітчизняних фінансових установ та причетний до втручання в роботу комп'ютерних систем одного з іноземних банків, у результаті чого в 2008 році було викрадено понад $9 млн.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus