У Мосулі бойовики "ІД" викрали кілька тисяч сімей, аби використовувати їх як "живий щит" - ООН

28.10.2016 20:00

У Мосулі бойовики "ІД" викрали кілька тисяч сімей, аби використовувати їх як "живий щит" - ООН

За даними ООН, 26 жовтня в іракському місті Мосул бойовики "ІД" розстріляли 232 особи, серед яких 190 колишніх офіцерів сил безпеки Іраку. Також радикальні ісламісти викрали в Мосулі та його околицях близько 8 тис. сімей, щоб використовувати їх як "живий щит". Про це заявила офіційний представник Управління верховного комісара ООН з прав людини Равіна Шамдасані.

Бойовики угруповання "Ісламська держава" в іракському місті Мосул вбивають полонених і мирних жителів, а також використовують їх як "живий щит". Про це повідомляє Еuronews з посиланням на дані ООН.

За даними ООН, 26 жовтня бойовики розстріляли 232 особи, серед яких 190 колишніх офіцерів сил безпеки Іраку.

Також радикальні ісламісти викрали в Мосулі та його околицях близько 8 тис. сімей, щоб використовувати їх як "живий щит". Про це заявила офіційний представник Управління верховного комісара ООН з прав людини Равіна Шамдасані.

"Боягузлива і підла стратегія "ІДІЛ" намагатися використовувати заручників, мирних жителів, щоб вивести з-під удару військової операції певні пункти, зони, збройні формування, ефективно використовуючи як живий щит десятки тисяч жінок, чоловіків і дітей. Багато з тих, хто відмовився підкоритися, були розстріляні на місці", - сказала вона.

Іракське військове командування повідомило, що з початку операції з визволення Мосула під контроль урядових сил і курдських збройних формувань перейшли близько 80 населених пунктів. У них антитерористичні підрозділи виявляють обладнані бойовиками тунелі, один із них довжиною в три кілометри. Також в околицях Дженіна, як повідомляє іракське телебачення, було знайдено і знищено великий цех "ІДІЛ" з виробництва вибухових пристроїв.

Як повідомлялося, 16 жовтня почалася спецоперація з визволення іракського міста Мосул від терористів ІДІЛ.

Мосул – найбільше місто під контролем бойовиків, де до війни проживало майже 2 млн осіб, вважається "столицею" "ІДІЛ" в Іраку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus