У Мосулі жінка в паранджі застрелила двох терористів "Ісламської держави"

29.09.2016 18:00

У Мосулі жінка в паранджі застрелила двох терористів "Ісламської держави"

Як передає Reuters, посилаючись на місцевий телеканал, який, своєю чергою, посилається на свої джерела в провінції Ніневія, жінка в паранджі застрелила двох бойовиків "Ісламської держави" на контрольно-пропускному пункті "Ханумана". Це вже третій подібний напад на бойовиків "ІД" у Мосулі за останній місяць.

У захопленому бойовиками "Ісламської держави" іракському місті Мосул з'явився месник: за даними преси, одна з жінок взялася за зброю і почала вбивати терористів.

Як передає Reuters, посилаючись на місцевий телеканал, який, своєю чергою, посилається на свої джерела в провінції Ніневія, жінка в паранджі застрелила двох бойовиків "Ісламської держави" на контрольно-пропускному пункті "Ханумана".

Це вже третій подібний напад на бойовиків "ІД" у Мосулі за останній місяць. За інформацією джерел, місцеве керівництво терористів оголосило про підвищення рівня боєготовності. Бойовики вірять, що ці атаки "невипадкові": їх нібито організували спецслужби, щоб розхитати ситуацію в Мосулі.

Проте відомо, що зловити жінку-месницю поки що не вдалося. Як зазначають іракські ЗМІ, у багатьох жителів Мосула є підстави для помсти бойовикам "ІД", які стратили або зробили рабами десятки тисяч мирних громадян, передає NEWSru Israel.

Варто додати, що в лютому цього року до іракських військ і противників "ІД" приєдналася "Бригада сонячних дів". До неї увійшли близько кількох сотень езидок, яким вдалося вирватися з сексуального рабства джихадистів і які мріють помститися своїм мучителям.

Командир цього загону капітан Хідарі заявляла, що 123 бійці вже брали участь у бойових діях, ще 500 закінчують курс підготовки. За її словами, у сексуальному рабстві в Мосулі й досі перебуває близько 3,5 тисячі їхніх подруг. "Битва за Мосул дозволить нам перевірити, з чого ми зроблені. Буде дуже нелегко, але ми повинні звільнити викрадених жінок. Їх чекають рідні та близькі. Звільнивши місто, ми зможемо повернути їх додому", - заявила Хідарі.

Як зазначає NEWSru Israel, джихадисти побоюються зіткнень з жінками-бійцями. Згідно з повір'ям, воїн Аллаха, загиблий від руки жінки, не зможе потрапити в рай і насолодитися втіхами з 72 вічно незайманими гуріями.

Нагадаємо, у березні спецпосланець президента США при коаліції у боротьбі з "ІД" Бретт Макгерк повідомив про початок операції зі звільнення Мосула іракською армією. У вересні в Ірак з США вже було відряджено близько 400 осіб для участі в операції зі звільнення Мосула. В даний час у країні офіційно розміщено 4400 американських військовослужбовців. Але, на думку військового відомства, для допомоги в штурмі Мосула військам міжнародної коаліції на чолі зі США та іракській армії необхідні додаткові сили. Вирішальна фаза операції запланована на середину жовтня.

Друге за величиною місто Іраку Мосул перебуває під контролем "ІД" з червня 2014 року. 22 вересня іракські військові оточили місто Шергат, розташоване за 100 кілометрів на південь від Мосула.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus