У М'янмі поліція помстилася терористам за нещодавній напад: розстріляли 26 осіб

13.10.2016 14:00

У М'янмі поліція помстилася терористам за нещодавній напад: розстріляли 26 осіб

Групи із захисту прав людини висловили стурбованість тим, що в результаті жорстокої реакції влади на напади може постраждати цивільне населення. Нагадаємо, 9 жовтня, близько 300 осіб, озброєних пістолетами, мечами і ножами, напали на три поліцейських прикордонних управління, в результаті чого загинули дев'ятеро поліцейських і ще п'ятеро зазнали поранень.

У результаті рейду, проведеного у відповідь правоохоронними органами після збройної атаки на дільниці прикордонної поліції М'янми, загинуло щонайменше 26 осіб. Про це сьогодні, 13 жовтня, повідомляє Reuters з посиланням на державні ЗМІ.

Сили безпеки М'янми вбили щонайменше 26 осіб у відповідь на напади на поліцейських, що викликало різке загострення насильства переважно у мусульманському регіоні уздовж кордону з Бангладеш.

Таким чином загальна кількість загиблих у північній частині штату Ракхайн, починаючи з неділі, зросла до 39 осіб, серед них 13 співробітників служби безпеки.

Групи із захисту прав людини висловили стурбованість тим, що в результаті жорстокої реакції влади на напади може постраждати цивільне населення.

Нагадаємо, 9 жовтня, близько 300 осіб, озброєних пістолетами, мечами і ножами, напали на три поліцейських прикордонних управління, в результаті чого загинули дев'ятеро поліцейських і ще п'ятеро зазнали поранень.

Поки що жодна з терористичних організацій не взяла на себе відповідальність за атаки, проте місцева влада звинуватила ісламістів Організації Солідарності Рохінгья.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus