У НАТО незадоволені тим, що РФ перекинула ракетні комплекси "Іскандер-М" в Калінінград

10.10.2016 08:00

У НАТО незадоволені тим, що РФ перекинула ракетні комплекси "Іскандер-М" в Калінінград

У НАТО різко розкритикували перекидання Росією оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер-М" в Калінінградську область, що межує з Польщею і Литвою. "Розміщення оснащених ядерними боєголовками ракет на кордоні з країнами, що входять до складу Північноатлантичного альянсу, не сприяють зниженню рівня напруженості", - заявив офіційний представник НАТО.

У НАТО різко розкритикували перекидання Росією оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер-М" в Калінінградську область, що межує з Польщею і Литвою.

"Розміщення оснащених ядерними боєголовками ракет на кордоні з країнами, що входять до складу Північноатлантичного альянсу, не сприяють зниженню рівня напруженості", - заявив офіційний представник НАТО в інтерв'ю агентству dpa, передає Deutsche Welle.

"Нам необхідно збільшення, а не зниження рівня прозорості та можливості прогнозування військової діяльності, щоб уникнути інцидентів і ризику непорозумінь", - зазначив представник Альянсу.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що пересування "Іскандерів" під Калінінград його уряд розцінює як реакцію Москви на збільшення присутності НАТО в країнах Балтії.

Напередодні Міністерство оборони РФ підтвердило перекидання ОТРК "Искандер-М" в Калінінградську область. У заяві офіційного представника відомства Ігоря Конашенкова говорилося, що Міноборони раніше неодноразово перекидало "Іскандери" в Калінінградську область і має намір робити це надалі "в рамках бойової підготовки".

"Іскандер" - системи мобільних балістичних ракет, які прийшли на заміну радянським ракетам "Скад" (Р-17). Дві керовані ракети мають дальність до 500 км і можуть нести звичайні або ядерні боєголовки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus