У найбільшому притулку України тварини опинилися на межі голоду

05.10.2016 09:00

У найбільшому притулку України тварини опинилися на межі голоду

Загалом у притулку "Сіріус" 2,5 тисячі собак, 300 котів, троє кіз та навіть 5 кроликів. Для того щоб прогодувати такий звіринець, потрібно більше 300 тисяч гривень на місяць. При цьому столична влада виділяє на утримання притулку 50 тис. гривень. Постійно збирати такі суми волонтери не в змозі. Раніше притулку допомагали меценати.

Найбільший в Україні приватний притулок для тварин "Сіріус", розташований під Києвом, втратив фінансування та не може підготуватися до зими. Без їжі залишилися майже три тисячі тварин, йдеться у сюжеті "5-го каналу".

Керівник притулку "Сіріус" Олександра Мезенова розповідає, що її заклад – найбільший в Україні та в трійці найбільших у Європі. Тут намагаються приймати усіх звірят, що потребують захисту.

Загалом у притулку "Сіріус" 2,5 тисячі собак, 300 котів, троє кіз та навіть 5 кроликів. Для того щоб прогодувати такий звіринець, потрібно більше 300 тисяч гривень на місяць. При цьому столична влада виділяє на утримання притулку 50 тис. гривень.

Постійно збирати такі суми волонтери не в змозі. Раніше притулку допомагали меценати, але через складну економічну ситуацію багато з них відмовилися від благодійності.

До цього тварин годували кашею, але згодом довелося перейти на найдешевше – комбікорм та хліб. Зараз і цих харчів залишилося на день.

Поки що такі заклади виживають завдяки ентузіазму їхніх власників, але лише ентузіазмом та бажанням допомогти тварин не прогодуєш.

У березні повідомлялося, що Україну охопила хвиля вбивств тварин, а догхантери хочуть створити громадську організацію.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus