У Нью-Йорку відкрилася найдорожча в світі станція метро

04.03.2016 12:00

У Нью-Йорку відкрилася найдорожча в світі станція метро

Відкриття станції відбулося набагато пізніше запланованого, а кошторис будівництва значно перевищено. У сумі проект затягнув на майже чотири мільярди доларів. Газета The New York Times назвала нову станцію "створеною для Instagram" - вона оздоблена сталевими ребрами, які сходяться вгорі, нагадуючи крила, і це має чудовий вигляд на фото.

3 березня в Нью-Йорку відкрився великий транспортний вузол біля Світового торгового центру. Ця станція метро стала найдорожчою в світі, повідомляє NEWSru.com з посиланням на телеканал NY1.

Відкриття станції відбулося набагато пізніше запланованого, а кошторис будівництва було значно перевищено. У сумі проект затягнув на майже чотири мільярди доларів. За даними ABC, спочатку бюджет становив 2,7 млрд доларів, проте врешті будівництво обійшлося в 5,2 млрд. Таким чином ця станція стала найдорожчою в світі.

"Мені б вистачило і звичайної шахти - мені на роботу треба їздити, а не на красу милуватися", - прокоментував один з пасажирів підземки.

Портове управління Нью-Йорка і Нью-Джерсі, яке займалося будівництвом станції, відмовилося від грандіозної церемонії відкриття, однак архітектор Сантьяго Калатрава все ж був присутній при запуску пересадочного вузла.

Газета The New York Times назвала нову станцію "створеною для Instagram" - вона оздоблена сталевими ребрами, які сходяться вгорі, нагадуючи крила, і це має чудовий вигляд на фото.

При цьому будівництво поки що далеке від завершення. Досі не працює жоден з магазинів торгового центру площею близько 18 тисяч квадратних метрів, крім того, в день відкриття не працювали пересадки на 11 станцій метро. Портове управління поки не може назвати точну дату підключення станції до системи підземки.

Крім підземки, станція обслуговує приміську електричку в Нью-Джерсі і забезпечує пішохідний перехід до башт Всесвітнього торгового центру.

Нагадаємо, станція київського метро "Золоті ворота", за версією британської газети Daily Telegraph, увійшла до списку 22 найкрасивіших станцій метрополітену Європи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus