У ОБСЄ заявили, що "ДНРівці" погрожували спостерігачам затриманням і наручниками

24.09.2016 00:00

У ОБСЄ заявили, що "ДНРівці" погрожували спостерігачам затриманням і наручниками

У Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявили, що бойовики "ДНР" погрожували затримати спостерігачів та надягнути на них наручники. Окрім того, спостерігачі повідомили, що СММ не дозволили без супроводу бойовиків "ДНР" прослідувати між Білою Кам'янкою та Новоласпою.

У Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) заявили, що бойовики "ДНР" погрожували затримати спостерігачів та надягнути на них наручники.

Про це у п'ятницю 23 вересня місія ОБСЄ повідомляє у Twitter.

"Озброєні члени "ДНР" погрожували "затримати" та надягнути наручники на спостерігачів СММ біля Старомихайлівки. СММ ОБСЄ готова та в змозі спостерігати, але була позбавлена можливості", - заявили у місії.

Окрім того, спостерігачі повідомили, що СММ не дозволили без супроводу бойовиків "ДНР" прослідувати між Білою Кам'янкою та Новоласпою.

Також місія заявила, що представники Збройних сил України на блокпосту у Богданівці не дали можливості провести спостереження місцевості.

"Немає гарантій безпеки (через можливе мінування) - порушення мандату СММ та Мінських угод", - заявили у місії.

Як повідомлялося, сьогодні перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг закликав усі сторони на Донбасі негайно усунути наявні перешкоди у населених пунктах Петрівське та Золоте для отримання можливості здійснювати спостереження за виконанням погодженої Тристоронньою контактною групою у Мінську Рамкової угоди про розведення сил і засобів на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus