У Пакистані бойовики напали на поліцейську академію: вбили понад 50 курсантів

25.10.2016 09:00

У Пакистані бойовики напали на поліцейську академію: вбили понад 50 курсантів

Бойовики напали на поліцейську академію в Пакистані. В результаті 59 курсантів загинули і 116 осіб отримали поранення. За даними джерел, троє нападників на тренувальний центр академії було вбито, близько 250 кадетів звільнено. Зазначається, що напад здійснили п'ять або шість бойовиків.

Бойовики напали на поліцейську академію в Пакистані. В результаті 59 курсантів загинули і 116 осіб отримали поранення, повідомляє телеканал GEO TV.

За даними джерел, троє нападників на тренувальний центр академії було вбито, близько 250 кадетів звільнено.

Зазначається, що напад здійснили п'ять або шість бойовиків. Вони увірвалися в будівлю академії пізно ввечері в понеділок, 24 жовтня, коли більшість кадетів вже спали. На думку влади, за атакою стоїть пов'язане з "Талібаном" угрупування "Лашкар-е Джангві".

Тим часом видання Dawn повідомляє, що в нападі брали участь три бойовика. При цьому двоє з них влаштували в будівлі самопідрив, що стало причиною великого числа жертв серед курсантів. Третій нападник був убитий бійцями контртерористичної операції.

Жодна з терористичних організацій, що діють на території країни, поки не взяла на себе відповідальність за напад.

Академія розташована в районі міста Кветта, який знаходиться в центральній частині Пакистану. Це вже не перший випадок нападу на цю академію. Навчальний заклад для пакистанських силовиків зазнавив атак в 2008 і 2006 роках.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus