У Пакистані третій день палає нафтовий танкер: десятки загиблих і більш як сотня зниклих

04.11.2016 12:00

У Пакистані третій день палає нафтовий танкер: десятки загиблих і більш як сотня зниклих

Регіональні і національні посадові особи пообіцяли провести ретельне розслідування аварії. Під варту були взяті президент асоціації з утилізації суден у Гадані і бригадир команди з утилізації танкера. Також справи порушено стосовно ще двох підозрюваних. Наголошується, що аварія сталася через те, що старий танкер не було належним чином очищено.

У Пакистані внаслідок вибуху нафтового танкера на заводі з утилізації кораблів загинуло вже 20 людей і більш як 130 робітників вважають зниклими безвісти. Про це повідомляє The Maritime Executive із посиланням на місцеві ЗМІ.

На знятих місцевим телебаченням кадрах можна побачити, що танкер, який вибухнув 1 листопада, все ще горить.

Регіональні і національні посадові особи пообіцяли провести ретельне розслідування аварії. Під варту були взяті президент асоціації з утилізації суден у Гадані і бригадир команди з утилізації танкера. Також справи порушено стосовно ще двох підозрюваних.

Наголошується, що аварія сталася через те, що старий танкер не було належним чином очищено, і ділянка, на якій робітники скористалися різаками, була забруднена нафтовим шламом, що й призвело до вибуху.

Нагадаємо також, що 3 листопада в Пакистані через зіткнення потягів 18 осіб загинули і понад 40 були поранені.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus