У ПАРЄ визначили події на Донбасі як війна

23.09.2016 00:00

У ПАРЄ визначили події на Донбасі як війна

Міграційний комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи змінив у своїй доповіді термін "конфлікт в Україні" на "війна в Україні". Про це у четвер 22 вересня повідомив народний депутат ("Народний фронт") Леонід Ємець. Він зазначив, що це є чітка, в тому числі юридична, констатація об'єктивної реальності подій, що мають місце в Україні, а не "просто гра слів".

Міграційний комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи змінив у своїй доповіді термін "конфлікт в Україні" на "війна в Україні".

Про це у четвер 22 вересня повідомив народний депутат ("Народний фронт") Леонід Ємець.

"Щойно Міграційний комітет ПАРЄ погодився із пропозицію зміни назви доповіді. Тепер на заміну безликого терміну "конфлікт в Україні" прийшла чітка констатація факту "війна в Україні", - написав він у своєму Facebook.

Нардеп зазначив, що це є чітка, в тому числі юридична, констатація об'єктивної реальності подій, що мають місце в Україні, а не "просто гра слів".

Ємець також висловив особливу подяку доповідачу Егідіусу Варескису та своєму колезі, депутату Сергію Власенку.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко 28 липня під час свого виступу на урочистостях з нагоди відзначення Дня хрещення Русі–України заявив, що події на сході країни не є "збройним конфліктом" чи "збройним протистоянням": "Два з половиною роки тому Москва розв’язала війну проти золотоверхого Києва. Речі треба називати своїми іменами. Сам спаситель вчив, що є чітка межа між правдою і неправдою. І я категорично не сприймаю паліативної форми, як "абстрактний збройний конфлікт" чи "збройне протистояння". Це оцінки з чужого, не українського голосу. Те, що зараз відбувається на сході України, називається нашестям чужинців. І думаю, цьому українському словосполученню нескладно знайти аналог і в церковнослов’янській мові".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus