У парламент Грузії проходять три партії - ЦВК

11.10.2016 08:00

У парламент Грузії проходять три партії - ЦВК

Центральна виборча комісія Грузії повідомила про завершення підрахунку голосів з усіх виборчих дільниць. На даний момент, як повідомляє ЦВК, оброблено 100% даних з дільниць. Згідно з даними ЦВК, правляча партія "Грузинська мрія" на виборах за пропорційною системою набрала 48,65% голосів виборців, а опозиційна партія "Єдиний національний рух" - 27,12% голосів.

Центральна виборча комісія Грузії повідомила про завершення підрахунку голосів з усіх виборчих дільниць. На даний момент, як повідомляє ЦВК, оброблено 100% даних з дільниць, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з даними ЦВК, правляча партія "Грузинська мрія" на виборах за пропорційною системою набрала 48,65% голосів виборців, а опозиційна партія "Єдиний національний рух" - 27,12% голосів.

П'ятивідсотковий бар'єр подолала також партія "Альянс патріотів Грузії". Таким чином в парламент, за останніми результатами підрахунку голосів, входять три партії.

Дані підраховані з 3702 виборчих дільниць.

П'ятивідсотковий бар'єр так і не змогла подолати партія "Вільні демократи", лідер якої екс-міністр оборони Грузії Іраклій Аласанія повідомив у понеділок про своє рішення тимчасово піти з політики.

Не змогла подолати бар'єр і Республіканська партія, лідером якої є голова парламенту Давид Усупашвілі. "Республіканська партія" набрала всього лише 1,55%. У 2012 році "Вільні демократи" і "Республіканська партія" увійшли в парламент у складі коаліції "Грузинська мрія".

Остаточні і уточнені дані ЦВК Грузії повинна опублікувати до 27 жовтня поточного року. У разі другіх турів до 21 листопада.

Як раніше повідомлялося, другі тури будуть призначені в багатьох мажоритарних округах в Тбілісі і в регіонах, де кандидати не змогли подолати необхідний 50-відсотковий бар'єр. Участь у парламентських виборах брали 25 виборчих суб'єктів - 19 партій і 6 блоків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus