У парламенті є голоси за закон про спецконфіскацію - нардеп

25.09.2016 21:00

У парламенті є голоси за закон про спецконфіскацію - нардеп

Необхідна кількість голосів за законопроект про спеціальну конфіскацію у Верховній Раді є. Про це заявив нардеп від БПП Олександр Грановський. Він підкреслив, що деякі парламентарії надзвичайно емоційно ставляться до голосування за даний законопроект. "Я думаю, найближчим часом ми його проголосуємо", - переконаний Грановський.

Необхідна кількість голосів за законопроект про спеціальну конфіскацію у Верховній Раді є. Про це заявив нардеп від БПП Олександр Грановський, передає "112 Україна".

Він підкреслив, що деякі парламентарії надзвичайно емоційно ставляться до голосування за даний законопроект.

"Для голосування з цього закону голоси є. Я думаю, що до нього ставляться дещо емоційно. В принципі основні гравці парламенту, які прийняли рішення голосувати, таке рішення ухвалили. Безумовно, залишилися депутати, які відносяться до цього закону, повторюся, дещо емоційно. Треба ще розібратися, але, я думаю, найближчим часом ми його проголосуємо", - переконаний Грановський.

Нагадаємо, 22 вересня, депутати на вимогу фракції "Народний фронт" спробували включити до календарного плану пленарних засідань на тиждень урядовий законопроект про спецконфіскацію, однак голосів для цього не вистачило. На вечірньому засіданні голосів за включення законопроекту також двічі не вистачило.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 14 вересня схвалив законопроект про спецконфіскацію і направив його до парламенту. Як заявляв міністр юстиції України Павло Петренко, закон про громадянську конфіскацію дозволить повернути 1,5 млрд доларів, викрадених екс-президентом Віктором Януковичем.

20 вересня законопроект про спецконфіскацію був зареєстрований в Раді.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus