У Перу живцем спалили "відьму". Аутодафе знімали на мобільник

28.09.2016 20:00

У Перу живцем спалили "відьму". Аутодафе знімали на мобільник

У Перу живцем спалили жінку, звинувачену в чаклунстві. Трагедія сталася в лісовому регіоні, населеному індіанцями, в громаді Шірінгамату Альто. Це одна з 300 місцевих громад індіанців, у життя яких держава втручається у виняткових випадках. Односельці Шірінгамату Альто запідозрили 73-річну сусідку в тому, що вона зурочує людей, і засудили її до смерті через спалення.

У Перу живцем спалили жінку, звинувачену в чаклунстві.

Про це пише Associated Press, передає "Четверта влада".

Як повідомляється, трагедія сталася в лісовому регіоні, населеному індіанцями, в громаді Шірінгамату Альто. Це одна з 300 місцевих громад індіанців, у життя яких держава втручається у виняткових випадках.

Односельці Шірінгамату Альто запідозрили 73-річну сусідку в тому, що вона зурочує людей, і засудили її до смерті через спалення.

Рішення про долю жінки ухвалювали 40 осіб, за її страту виступила більшість. Вердикт затвердили вожді, запис про це було зроблено в журналі громади.

Харіоніці зв'язали руки і обклали сухими палицями і хмизом, а потім облили бензином і підпалили.

Те, що відбувалося, було знято на мобільний телефон.

Згодом, як повідомляється, один зі свідків події викликав поліцейських, які дісталися до селища через кілька днів. Весь цей час громада палила останки "відьми", аби спалити кістки, але не встигла. В результаті поліція підтвердила факт насильницької смерті жінки. На даний момент, втім, немає відомостей про те, що комусь із членів громади висунуто звинувачення у вбивстві.

Раніше повідомлялося, що в Танзанії у 2014-му живцем спалили 7 жінок за звинуваченням у чаклунстві. П'яти убитим жінкам було за 60, двом іншим - за 40. За даними однієї з правозахисних організацій Танзанії, щороку в країні вбивають до 500 жінок, запідозрених у чаклунстві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus