У Підмосков'ї розбився вертоліт Мі-8, екіпаж загинув

22.09.2016 00:00

У Підмосков'ї розбився вертоліт Мі-8, екіпаж загинув

Три людини загинули внаслідок аварії вертольота Мі-8 МНС Росії в Підмосков'ї. Розбитий вертоліт Мі-8 дислокувався в підмосковному Жуковському, де базується авіація МНС. Також надходять повідомлення про те, що очевидці заявили в екстрені служби про падіння в Люберецкому районі легкомоторного літака. За попередніми даними, на землі жертв і руйнувань немає.

Три людини загинули внаслідок аварії вертольота Мі-8 МНС Росії в Підмосков'ї.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах російського регіону.

"Вертоліт Мі-8, за попередніми даними, належить МНС Росії, зазнав аварії в Люберецком районі Підмосков'я поблизу населеного пункту Жовтневий. На борту перебували три члени екіпажу, всі вони загинули", - сказало джерело.

Наразі на місці події працюють співробітники екстрених служб. Обставини аварії встановлюються. За попередніми даними, на землі жертв і руйнувань немає.

Розбитий вертоліт Мі-8 дислокувався в підмосковному Жуковському, де базується авіація МНС. Також надходять повідомлення про те, що очевидці заявили в екстрені служби про падіння в Люберецкому районі легкомоторного літака.

Мі-8 - сімейство багатоцільових вертольотів радянського, пізніше російського виробництва. Випускаються в пасажирському, транспортному і діловому варіантах.

Раніше російський вертоліт Мі-8 з трьома членами екіпажу і двома офіцерами був збитий в Сирії в провінції Ідліб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus