У поліції кажуть, що зі справою Шеремета "немає жодних проблем"

27.09.2016 08:00

У поліції кажуть, що зі справою Шеремета "немає жодних проблем"

"Щоб не зробити так, що будь-яка інформація, яка надійде в ЗМІ, пошкодила ходу досудового розслідування, ми абсолютно розуміємо, що інформація, яка видається в ЗМІ, повинна бути дозованою тим рівнем, який дозволить не нашкодити слідству", - сказав заступник глави Національної поліції України Костянтин Бушуєв.

Заступник глави Національної поліції України Костянтин Бушуєв заявив, що зі справою про вбивство відомого журналіста Павла Шеремета немає ніяких проблем. Про це 26 вересня він повідомив ефірі телеканалу "112 Україна".

"З цією справою немає ніяких проблем. Я б хотів сказати, що злочинці звили серйозний клубок дій, який нам треба поетапно розмотати", - зазначив він.

"Для того, щоб встановити причетність кожного і можливість участі того чи іншого суб'єкта в цьому злочині, адже насправді ми говоримо, що це вбивство, крім того, що забрало життя відомого журналіста, розслідування приводить до того, що приносить в цю складову різні аспекти, в тому числі і політичний, на жаль. Щоб не зробити так, що будь-яка інформація, яка надійде в ЗМІ, пошкодила ходу досудового розслідування, ми абсолютно розуміємо, що інформація, яка видається в ЗМІ, повинна бути дозованою тим рівнем, який дозволить не нашкодити слідству", - сказав Бушуєв.

Нагадаємо, Шеремета було вбито 20 липня в центрі Києва в результаті підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства.

Також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки, дестабілізація обстановки в Україні та помилка вбивць, метою яких могла бути цивільна дружина журналіста Олена Притула, оскільки автомобіль був її власністю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus