У Польщі створили профспілку українських працівників

01.10.2016 22:00

У Польщі створили профспілку українських працівників

У Польщі створили профспілку українських працівників. Об’єднання діє в рамках Загальнопольського порозуміння профспілок (OPZZ). Пйотр Островський з Міжнародного відділу OPZZ заявив Польському пресовому агентству (PAP), що профспілка запустила спеціальний портал для працівників з України.

У Польщі створили профспілку українських працівників. Об’єднання діє в рамках Загальнопольського порозуміння профспілок (OPZZ), повідомляє Польське радіо.

Пйотр Островський з Міжнародного відділу OPZZ заявив Польському пресовому агентству (PAP), що профспілка запустила спеціальний портал для працівників з України.

"Там є основна інформація про те, що таке професійна спілка, в чому полягає її роль та з ким можна зв`язатися у разі необхідності. В майбутньому плануємо розмістити інформацію, наприклад, Державного управління праці для того, щоб працівники з України могли там знайти також іншу потрібну інформацію", - зазначив Островський.

Він підкреслив, що профспілка для українських працівників знаходиться на організаційному етапі. Поки що відкрито банківський рахунок та портал, невдовзі у Польщі буде проведена інформаційна кампанія.

Островський зазначив, що головним завданням профспілки є захист українських працівників від зловживань польських роботодавців.

За оцінками OPZZ, у Польщі працює близько 700 тис. українців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus