У Порошенка оголосили порядок денний 18-го саміту Україна-ЄС

10.10.2016 19:00

У Порошенка оголосили порядок денний 18-го саміту Україна-ЄС

У Адміністрації президента України у понеділок 10 жовтня оголосили порядок денний 18-го саміту Україна-ЄС, який відбудеться 24 листопада у Брюсселі. Як повідомляється, серед тем саміту: безвізовий режим України з ЄС, Угода про асоціацію, зона вільної торгівлі, спільний авіаційний простір, реформи та санкції проти РФ.

В Адміністрації президента України оголосили порядок денний 18-го саміту Україна-ЄС, який відбудеться 24 листопада у Брюсселі.

Про це у понеділок 10 жовтня повідомляється на Facebook-сторінці Адміністрації президента.

Як повідомляється, серед тем саміту: безвізовий режим України з ЄС, Угода про асоціацію, зона вільної торгівлі, спільний авіаційний простір, реформи та санкції проти РФ.

Нагадаємо, у Євросоюзі підтвердили проведення саміту Україна ЄС 24 листопада.

Зазначимо, черговий щорічний саміт Україна-ЄС мав відбутися ще в травні поточного року, проте за домовленістю сторін він був перенесений на осінь 2016 року. Причиною перенесення стало бажання обох сторін змістовно наповнити цей захід конкретними результатами.

Зокрема, сторони чекають, що на саміті вже буде можливість зробити конкретні заяви щодо безвізового режиму для України, а також перспективи подальшої ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Крім того, Києву була дана можливість провести ключові реформи у рамках співпраці з МВФ, які відкривають шлях для макрофінансової допомоги з боку ЄС.

Київ очікує, що підсумком саміту Україна-ЄС стане спільний двосторонній документ, у якому були би відображені питання, що хвилюють українське суспільство: безвізовий режим, перспектива набуття чинності Угоди про асоціацію, продовження санкцій проти Росії, перспективи макрофінансової допомоги з боку ЄС, а також угоди про спільний авіаційний простір.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін не виключав, що на саміті Україна-ЄС буде оголошено про безвізовий режим для України. За його словами, на саміті, ймовірно, також будуть обговорені важливі нові аспекти двосторонньої співпраці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus