У Порошенка прокоментували медійний скандал: це фейк, Онищенко хотів купити "112 канал" собі

26.09.2016 19:00

У Порошенка прокоментували медійний скандал: це фейк, Онищенко хотів купити "112 канал" собі

В Адміністрації президента заявляють, що інформація про переговори нардепа Олександра Онищенка, який утік з України, про купівлю телеканалу "112" в інтересах президента Петра Порошенка не відповідає дійсності. Директор компанії ICU Макар Пасенюк заявляє, що він справді у 2015 році обговорював із нардепом Олександром Онищенком купівлю телеканалу "112". Про це Пасенюк написав у своїй офіційній заяві.

В Адміністрації президента заявляють, що інформація про переговори нардепа Олександра Онищенка, який утік з України, про купівлю телеканалу "112" в інтересах президента Петра Порошенка не відповідає дійсності.

Про це йдеться у коментарі прес-служби Адміністрації президента, у відповідь на прохання "Української правди" прокоментувати публікації в ЗМІ.

Юрист Порошенка заявив, що Онищенко хотів купити "112 канал" для себе
Онищенко розповів, чому Порошенко вибрав його посередником

"Інформація, поширена низкою втікачів, які мають проблеми з законом, не відповідає дійсності і спрямована на відволікання уваги від розслідування щодо цих осіб", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Онищенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко нібито намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Онищенко.

Сам Березенко в коментарі заявив, що не вів жодних переговорів щодо купівлі президентом Петром Порошенком "112 каналу".

Березенко також додав: "Якщо в нього (Онищенка) є така переписка, то нехай її опублікує".

27 травня 2015 року гендиректор телеканалу "112" Андрій Подщипков заявив, що "зазнає активних спроб відібрати канал з боку влади", що проявляється у формі тиску Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Він стверджує, що "останнім часом тиск з боку Нацради був тимчасово припинений за вказівкою людей, які від імені вищого керівництва держави вийшли до мене з пропозицією "віддати" канал за заниженою вартістю".

Зі слів Подщипкова, він відмовився продати канал за заниженою ціною "провладним бізнесменам".

Юрист Порошенка заявив, що Онищенко хотів купити "112" канал для себе

Директор компанії ICU Макар Пасенюк заявляє, що він справді у 2015 році обговорював із нардепом Олександром Онищенком купівлю телеканалу "112".

Про це Пасенюк написав у своїй офіційній заяві.

"Я дійсно в травні 2015 року декілька разів зустрічався з Олександром Онищенком з його ініціативи, оскільки, з його ж слів, він планував у своїх інтересах купити "112 канал", і звернувся до мене, як інвестиційного банкіра, з пропозицією провести оцінку активу і структурувати потенційну угоду з придбання активу", - заявив Пасенюк.

За його словами, на зустрічі між потенційним покупцем Онищенком та Андрієм Подщіпковим (власник і продавець 112-го каналу) з'ясувалося, що Подщіпков передумав продавати актив.

"Відповідно, потреба в послугах інвестиційного банку для цілей такої угоди відпала сама по собі", - написав Пасенюк.

"Заяви О.Онищенка про те, що "Пасенюк запропонував оформляти все на офшорну компанію, яка згодом спливла в Панамському скандалі. А саме - Prime Asset Partners Limited" - дурість і брехня".

Він нагадав, що компанія Prime Asset Partners створювалася з метою передачі належної Порошенку частки корпорації Roshen у траст.

"Сам же О.Онищенко спочатку мав намір придбати "112-й канал" на власну новостворену компанію і звертався до мене з проханням допомогти в структуруванні потенційної угоди", - заявив Пасенюк.

Нагадаємо, Пасенюк займався передачею частки президента Порошенка в Roshen у "сліпий" траст.

Онищенко розповів, чому Порошенко вибрав його посередником

Народний депутат Олександр Онищенко, який зараз проживає в Лондоні, заявив, що у 2015 році був одним з найближчих до президента Порошенка людей, і тому саме до нього глава держави звернувся щодо купівлі телеканалів.

Про це Онищенко повідомив "Українській правді".

На запитання, чому саме його обрали як посередника у питанні купівлі президентом "112 каналу" і NewsOne, він відповів: "На той період (2015 рік) я був одним із близьких до Порошенка людей. Він мені доручав безліч справ".

За словами Онищенка, з Банкової часто до нього зверталися. "Якщо ви візьмете роздруківку моїх телефонних розмов, то з АП мені дзвонили щодня", - заявив Онищенко.

Раніше, в червні цього року, відповідаючи на запитання про зв'язки з Порошенком, Онищенко заперечував, що у них були добрі стосунки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus