У пошті Суркова знайшли ще один "історичний" документ

27.10.2016 14:00

У пошті Суркова знайшли ще один "історичний" документ

Радник Авакова Антон Геращенко розповів, чому санкції проти Росії мають бути продовжені до повного повернення Криму та Донбасу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Геращенко опублікував лист, висланий у травні 2014 року з офісу російського розвідника-диверсанта, який працює під "легендою" бізнесмена Костянтина Малофєєва.

Радник Авакова Антон Геращенко розповів, чому санкції проти Росії мають бути продовжені до повного повернення Криму та Донбасу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Геращенко опублікував листа, висланого у травні 2014 року з офісу російського розвідника-диверсанта, який працює під "легендою" бізнесмена Костянтина Малофєєва.

У листі чоловік пропонує на роль так званого "прем'єр-міністра "ДНР" терориста Олександра Захарченка. Нардеп нагадав, що призначення бойовика відбулося у серпні 2014-го.

"Це потрібно як в цілях інформаційної безпеки України, так і для майбутнього суду над негідниками, які розгорнули агресивну війну проти нашої Батьківщини. Також звертаю увагу іноземних посольств в Україні на необхідність аналізу пошти Владислава Суркова для подачі рекомендацій своїм урядам про безумовне продовження санкцій проти РФ до остаточного повернення Донбасу і Криму", – наголосив Антон Геращенко.

Радник глави МВС додав, що цей лист є підтвердженням того, що саме Кремль стоїть за організацією захоплення територій України та створенням "ДНР" та "ЛНР".

Як повідомлялося раніше, організація українських хакерів "КіберХунта" заявила, що зламала листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план щодо дестабілізації України, який був у дипломатичному листуванні Суркова з його помічником Карповим П. Н., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Савченко впізнала як одного з її викрадачів.

Документи відповідають тим документам, які Служба безпеки України вилучала в організаторів проросійського сепаратистського руху на Закарпатті, повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Поки що я можу офіційно заявити, що більшість із тих документів нами фактично підтверджена, їхня автентичність, їхня відповідність документам, які ми вилучали в осіб, які безпосередньо пов'язані з російськими спецслужбами та фактично завербовані і працюють на російські спецслужби", - сказав Ткачук.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus