У п'яти областях України розпочали роботу команди пожежників-добровольців

11.10.2016 08:00

У п'яти областях України розпочали роботу команди пожежників-добровольців

В рамках реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій у п'яти областях України запустили пілотні проекти місцевих пожежних команд, сформованих з добровольців. Головне завдання такої реформи – розширити мережу місцевих пожежних команд і сформувати команди добровольців-пожежних, які б гарантували пожежну охорону на місцях.

В рамках реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій у п'яти областях України запустили пілотні проекти місцевих пожежних команд, сформованих з добровольців.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що головне завдання такої реформи – розширити мережу місцевих пожежних команд і сформувати команди добровольців-пожежних, які б гарантували пожежну охорону на місцях.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголошував, що добровольці мають пройти відбір, а також підготовку з постійним підвищенням кваліфікації. Окрім того, цілком можливо, що деякі співробітники матимуть постійне місце роботи.

Нагадаємо, що 2 вересня у прес-службі Держслужби України з надзвичайних ситуацій поінформували, що від початку року в Україні виникло 48 тисяч 769 пожеж, у результаті яких 991 людина загинула і ще 786 постраждали.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus