У ресторані Лос-Анджелеса сталася масова стрілянина, троє людей загинули, більше десятка поранені

16.10.2016 11:00

У ресторані Лос-Анджелеса сталася масова стрілянина, троє людей загинули, більше десятка поранені

Три людини загинули, щонайменше 12 осіб отримали вогнепальні поранення в результаті масової стрілянини в одному з ресторанів міста Лос-Анджелес. На момент приїзду поліції там вже було троє загиблих. Багато людей отримали вогнепальні поранення. Під час інциденту в приміщенні знаходилися близько 50 осіб. Зброя була знайдена на місці злочину.

Три людини загинули, щонайменше 12 осіб отримали вогнепальні поранення в результаті масової стрілянини в одному з ресторанів міста Лос-Анджелес.

Про це повідомило видання Los Angeles Times.

"На момент приїзду поліції там вже було троє загиблих, всюди була біганина. Багато людей отримали вогнепальні поранення", - цитує видання представника поліції Френка Пречадо.

За його словами, на місце інциденту прибуло багато поліцейських з усього Лос-Анджелеса.

"Це було криваве побоїще з розкиданими всюди гільзами", - зазначив співрозмовник агентства.

Під час інциденту в приміщенні перебували близько 50 осіб. Зброя була знайдена на місці злочину.

Швидка допомога забрала поранених в лікарні, деякі добиралися самі.

Що стосується мотиву стрільби, слідчі стверджують, що це не був просто конфлікт в закладі відпочинку, втім, однозначних оцінок поки немає.

Поліція Лос-Анджелеса шукає кількох підозрюваних у зв'язку зі стріляниною в ресторані. Правоохоронці вже мають двох "фігурантів" справи, яких затримали - чоловіка і жінку з числа поранених. У той же час формальний арешт ще не застосований ні до кого. У поліції є інформація про вулиці і районі, де можуть ховатися підозрювані, але їх особистості ще не встановлені.

Раніше в ресторані в Деснянському районі Києва між відвідувачами виник конфлікт через поведінку компанії молодих людей, які голосно лаялися, а потім заважали іншим відвідувачам. Двоє чоловіків отримали поранення внаслыдок перестрілки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus