У Рівненській облраді розповіли схему утилізації львівського сміття

08.01.2017 11:00

У Рівненській облраді розповіли схему утилізації львівського сміття

На Рівненщині виявили три фури сміття зі Львова. Про це повідомив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський. "Сьогодні свободівці, зокрема депутат Рівненської обласної Ради Володимир Муляр припинили чергову вивантаження сміття з г.Льва на території Рівненщини - три фури зупинені, на місці інциденту працює поліція", - написав Бучинський.

На Рівненщині виявили три фури сміття зі Львова.

Про це в Фейсбуці повідомив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

"Сьогодні свободівці, зокрема депутат Рівненської обласної Ради Володимир Муляр припинили чергову вивантаження сміття з г.Льва на території Рівненщини - три фури зупинені, на місці інциденту працює поліція", - написав Бучинський.

Він також оприлюднив схему "утилізації сміття":

"1. З бюджету м.Львів виділяється 27 тисяч гривень за одну фуру по маршруту Львів-Дніпро (сміттєвий полігон). 2. Перевізник за погодженням з львівською владою їде тільки до Рівненщини і домовляється скинути сміття тут або просто скидає стихійно. Вартість такої угоди - до 7 тисяч гривень. 3. Різниця - 20 тисяч гривень бюджетних коштів в рівних частках ділиться між несумлінним перевізником і мером", - стверджує Бучинський.

Відзначимо, випадки несанкціонованого завезення львівського сміття вже фіксувалися в декількох областях України.

У грудні у Львові створили робочу групу, яка буде займатися питаннями поводження з твердими побутовими відходами та рекультивацією сміттєзвалища.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus